Hakkımızda

İşçileri, mühendisleri, saha personelleri ve güçlü yönetim anlayışıyla büyüyerek önce Şanlıurfa’nın daha sonra Güneydoğunun yükselen firmalarından biri olan Canoğlu Grup, 1960 yılında gıda sektöründeki ilk faaliyetleriyle başlayan ve 1993 yılında Asya Un markasıyla gıda sektöründe bölgenin en yüksek kapasiteli fabrikalarından birine dönüşmesiyle devam etmiştir.
Canoğlu Grup Yarım asrı aşkın bir süredir devam etmektedir.
1990 yılında İstanbul ve Şanlıurfa başta olmak üzere inşaat sektörüne yönelik yatırımlarıyla Canoğlu şirketler grubu bünyesinde inşaat, akaryakıt, beton ve betonarme yapıları, agrega üretimi ve tekstil sektöründeki faaliyetlerini sürdürmektedir.
Canoğlu ailesinin lokomotif şirketlerinden olan Canoğlu inşaat, 1990 yılındaki faaliyetlerini 2004 yılında Harran Beton markasıyla sürdürerek, yapı sektörünün temellerini oluşturan Hazır Beton üretimine yönelik donanımlı bir tesis oluşturmuş ve sektördeki tecrübesiyle faaliyet alanını her geçen gün genişletmiştir.

Vizonumuz

Canoğlu Şirketler Grubu Yenilikçi bir yaklaşımla ürün, hizmet ve çözümler yaratarak, sürdürülebilir karlılığı yakalamış bir dünya şirketi olmayı hedef edinmiştir.

Misyonumuz

Etik değerlerimizden ve kaliteden ödün vermeden, toplum ve ülkemiz için değerler üreterek büyümeyi amaçlıyoruz.

Yarım Asrı Aşan İş Deneyimi ve Tecrübemizle Büyümeye Devam Ediyoruz