01

Teklif Süreci ve Sözleşme

Harran Prefabrik teklif talebinizi almasının ardından belirtilen süre içerisinde size teklifini iletir. Ardından doğrudan iletişim ve hızlı yanıtlar ile sizi hizmetleri ile buluşturur.
Sözleşme öncesinde detaylı bir projelendirme çalışması yapılır. Projenizin kullanım amacı, lokasyon ve arazi koşullarına göre alternatif çözümler üretilir. Burada amaç, sizin için optimum çözümü üretmektir.

02

Projelendirme

Proje aşamasında yaşanabilecek olası sorunları çözmek için yetkin muhatap bulamamanız çok önemli. Harran Prefabrik projeniz tamamlanana kadar sizin ekibinizin bir parçası gibi çalışır.
Her an yanınızda olur ve muhtemel sorunları daha ortaya çıkmadan tespit ederek önlem alır. Tüm iş sürecini size şeffaf olarak sunar ve siz de işinizin her anını takip etmeniz sağlanır.

03

Üretim

Çözümün en önemli ayağını güçlü bir teknik altyapı ve üretim aşamasıyla Harran Prefabrik, kaliteli ve yerinde kontrolleri yapılarak beton prefabrik ürünlerini güçlü mühendislik altyapısı ile birleştirerek üretir.
Üretimde ve uygulamada kullanılan tüm malzemeler, kalite ve güvenilirlik testlerinden geçirilerek sertifikasyona sahip bir şekilde üretim aşamasına dahil edilir.

04

Lojistik

Üretilen betonarme ürünlerin doğru bir şekilde yüklenmesi ve planlı sevkiyatı en önemli aşamalardandır. Harran Prefabrik ürünlerin zarar görmesini engelleyecek şekilde, taşıma standartlarına uygun olarak taşınmasını sağlar. Sevkiyatları yurt içinde tır ve kamyonlar ile gerçekleştirir.
Harran Prefabrik, doğru ve eksiksiz planlaması ile zamandan ve lojistik maliyetlerinden kazanarak sizin için en iyi hizmeti vermeyi amaçlar.

05

Uygulama

Montaj aşamasında özenle seçilmiş yetkin ekipleriyle bir şantiye ortamı sunar. Montaj işlemini binanızın daha sonra tekrar kullanılacağını dikkate alarak mesleki yeterlilik belgesi olan eğitimli ve donanımlı ekiplerle gerçekleştiririz. Ayrıca nerede olduğunuz fark etmeksizin her lokasyonda ve her türlü koşulda aynı kalitede işini teslim eder.irir.
Uygulamalar esnasında İnsan sağlığını önceleyen, yaşamı kolaylaştıran malzeme ve çözümler üretir. Sunduğu yaşam alanları, çalışanlarınızın sağlığı ve iş güvenliği için gerekli tüm koşulları ilgili tüzük kapsamında karşılar.

06

Satış Sonrası

Harran Prefabrik Beton yapılarında oluşabilecek sorunları uzman ekibiyle çözüme kavuşturmayı, garanti süresi boyunca talep edilmeyen durumlarda bile, sözleşmede belirtilen periyodlarla sizi ziyaret ederek muhtemel sorunlar için sizi ziyaret eder.

Harran Prefabrik

2. Organize Sanayi Bölgesi 19. Cad. No: 23 Eyyübiye/ Şanlıurfa

0 536 264 86 69