İşte Canoğlu Grup Ailesi

2009 yılında ilk enerji şirketi olarak kurulan Harran Petrol, Şanlıurfa’da  akaryakıt ihtiyacına yönelik yatırımlarını sürdürmüş ve kampanyaları ile hatırı sayılır bir konuma erişmiştir.

Canoğlu ailesinin lokomotif şirketlerinden olan Canoğlu inşaat, 1990 yılındaki faaliyetlerini 2004 yılında Harran Beton markasıyla sürdürerek, yapı sektörünün temellerini oluşturan Hazır Beton üretimine yönelik donanımlı bir tesis oluşturmuş ve sektördeki tecrübesiyle faaliyet alanını her geçen gün genişletmiştir

2012 yılında grup bünyesinde kurulan Harran Prefabrik, bugün Şanlıurfa’nın önde gelen öngerilmeli betonarme üst yapı ve altyapı elemanlarını üreten firmaları arasında yerini almıştır.  Harran Prefabrik Köprü kirişleri, panel duvarlar, güvenlik bariyerleri, TT döşeme gibi köprü, viyadük ve sanayi yapıları başta olmak üzere yapı güçlendirme elemanlarının en zor ve istisnai örneklerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

İstanbul’da faaliyet gösteren Canoğlu Petrol, Grup Şirketleri Bünyesinde akaryakıt sektöründeki  faaliyetlerine devam etmektedir.

Canoğlu grup bünyesinin diğer üyesi ise tekstil sektöründeki temsilcimiz olan Cansan İplik Pamuk, polyester, viskon karışımlı melanj iplik ve ham iplik gibi çeşitleriyle insan yaşamının her anında kullanılan tekstil ürünlerinin hammaddesini ortaya koymaktadır.

Canoğlu Grup bünyesinde Harran mıcır markasıyla faaliyet gösteren agrega üretim tesisimiz, başta Harran Beton ve Harran Prefabrik olmak üzere yapı malzemesi hammaddesi olan Agregaların teminine ve diğer firmaların ihtiyacına yönelik üretim faaliyetini sürdürmektedir.